WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chełmiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krasnystaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bobolice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Leśniowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krynica-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Opalenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Regimin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Trzemeszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gilowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Strzyżów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Racibórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Polanica-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Janów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraszewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łasku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Białogard
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tyszowce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tomaszów Lubelski

LIDER POLSKIEGO SPORTU

LIDER POLSKIEGO SPORTU

Wyróżnienie "Lider Sportowej Polski" przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu "Sportowa Polska". Tytuł "Lider Sportowej Polski" otrzymują prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie, którzy konsekwentnie angażują się w budowę Sportowej Polski, uzyskując wielokrotnie tytuł "Sportowa Gmina". Celem przyznawania tytułu "Lider Sportowej Polski" jest propagowanie na forum ogólnopolskim włodarzy, którzy aktywnie budują sportowe oblicze swoich miast i gmin.

To szczególne wyróżnienie za inwestycje w rozwój nowoczesnej infrastruktur sportowo-rekreacyjnej, działania na rzecz upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych oraz osobiste zaangażowanie.