WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bełchatów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowa Ruda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Karsin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszewo-Borki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Luzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chociwel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ksawerów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tyrawa Wołoska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Orneta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strachówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kozienice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kalisz Pomorski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Janów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nakło nad Notecią
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ośno Lubuskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Rychwał
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łąck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kobiór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerwionka-Leszczyny

GALERIA DLA: Gala Wyróżnienia "Sportowa Gmina 2011"

Powrót do wiadomości

Gala Wyróżnienia