WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Dwór Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bejsce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Lębork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łęczyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Poddębicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Głogów Małopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Sulęcinie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sztutowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Halinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Choczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ksawerów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolimów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Chmielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dorohusk

GALERIA DLA: KONKURS PRODUKT NA MEDAL 2017 - ZAPRASZAMY

Powrót do wiadomości

KONKURS PRODUKT NA MEDAL 2017 - ZAPRASZAMY