WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Węgierska Górka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Oborniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Daleszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Racibórzu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Czarna Woda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szydłowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Tomyśl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Włodawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lidzbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wąwolnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernikowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iwonicz-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Sącz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pieńsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świerklany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Sulęcinie