WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Brzeg Dolny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Warta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pałecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmia Leśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czeremcha
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puławy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strawczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moskorzew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krośniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowe Miasto Lubawskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moszczenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Głogów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Obryte
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomża

Bytom po raz kolejny odwiedzili najlepsi judocy w kraju

01 Apr 2019

/ Miasto Bytom

Podczas imprezy, która odbyła się w Hali Sportowej GKS Czarni Bytom przy ulicy Łużyckiej pojawiło się ponad 300 zawodników z całej Polski.

W Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych wzięły udział dzieci z rocznika 2002-2004, które walczyły w kilku kategoriach wagowych. Najlepsi zawodnicy, oprócz medali i dyplomów, uzyskali automatyczną kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w kwietniu odbędzie się w Kielcach.

Podczas Pucharu Polski trójka zawodników GKS Czarni Bytom zdobyła medale i wywalczyła bezpośrednią kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: 
II miejsce Mateusz Fityka 46 kg
III miejsce Martyna Glubiak 63 kg 
III miejsce Marcel Kobyłecki +90 kg

Pozostałe wyniki Czarnych Bytom:
VII miejsce Wiktoria Baron 63 kg
VII miejsce Jakub Okuniewicz 55 kg
VII miejsce Jan Romaniec 66 kg
VII miejsce Łukasz Banaszczak 73 kg

Warto nadmienić, że zawodnicy bytomskiego GKS Czarni Bytom od początku roku prezentują znakomitą formę i z każdych zawodów wracają z dobrymi wynikami. W ostatnim czasie zawodniczki wywalczyły m.in. złoty medal i tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski Juniorek, a Natalia Kropska podczas zmagań w Pucharze Europy Juniorek w Sankt Peterrsburgu zdobyła srebro. W tym samym dniu Ewa Konieczny uplasowała się na 7 pozycji European Open (Puchar Swiata) w austriackim Oberwarcie. 


Zawody o Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych zorganizowali: Polski Związek Judo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Katowicach, Urząd Miejski w Bytomiu, Śląski Związek Judo i GKS Czarni Bytom.


źródło: www.bytom.pl
Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek