WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dzikowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Frysztak
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dobra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubomierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Głubczycach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Będzin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zgorzelec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Babimost
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Słubicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wilczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Skarżyski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mikołajki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gołdap
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Frampol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jelenia Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podegrodzie

CZĘSTOCHOWA NA PODIUM OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

15 Jul 2019

/ Miasto Częstochowa

Reprezentantki i reprezentanci częstochowskich szkół podstawowych znaleźli się w gronie laureatów XXV Ogólnopolskiej Olimpiady w Sportach Letnich.

Dzięki świetnym wynikom częstochowian województwo śląskie zajęło 3. miejsce w klasyfikacji województw. Podczas pierwszego dnia olimpiady rywalizowano w konkurencjach indywidualnych. Złotą medalistką w trójboju nowoczesnym została Paulina Myrda (SP 48), a w dwuboju nowoczesnym brązowy medal przypadł Hannie Bigdowskiej z (SP 36). Drugi dzień stał pod znakiem rywalizacji sztafet dwuboju i trójboju nowoczesnego. Złoty medal w sztafetach mix w trójboju nowoczesnym zdobył zespół w składzie Paulina Myrda (SP 48) i Kajetan Wąsowicz (SP 8).

W rywalizacji sztafet dwuboju nowoczesnego srebrny medal wywalczyła  Hanna Bigdowska  (SP 36) i Iga Kromołowska (SP 36). Brązowy przypadł zespołom w składzie Maja Raźniak (SP 36) i Paulina Stachura (SP 48) oraz Radosław Porada (SP 36) i Bartosz Szulc (SP 48).

XXV  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich trwała od 2 do 5 czerwca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Drzonkowie.

źródło: www.czestochowa.pl