WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ornontowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Karczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pałecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnowo Podgórne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kaliska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lądek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tychowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Biłgoraj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tymbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ustka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wieliczka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Lidzbarski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokiciny

CZĘSTOCHOWA NA PODIUM OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

15 Jul 2019

/ Miasto Częstochowa

Reprezentantki i reprezentanci częstochowskich szkół podstawowych znaleźli się w gronie laureatów XXV Ogólnopolskiej Olimpiady w Sportach Letnich.

Dzięki świetnym wynikom częstochowian województwo śląskie zajęło 3. miejsce w klasyfikacji województw. Podczas pierwszego dnia olimpiady rywalizowano w konkurencjach indywidualnych. Złotą medalistką w trójboju nowoczesnym została Paulina Myrda (SP 48), a w dwuboju nowoczesnym brązowy medal przypadł Hannie Bigdowskiej z (SP 36). Drugi dzień stał pod znakiem rywalizacji sztafet dwuboju i trójboju nowoczesnego. Złoty medal w sztafetach mix w trójboju nowoczesnym zdobył zespół w składzie Paulina Myrda (SP 48) i Kajetan Wąsowicz (SP 8).

W rywalizacji sztafet dwuboju nowoczesnego srebrny medal wywalczyła  Hanna Bigdowska  (SP 36) i Iga Kromołowska (SP 36). Brązowy przypadł zespołom w składzie Maja Raźniak (SP 36) i Paulina Stachura (SP 48) oraz Radosław Porada (SP 36) i Bartosz Szulc (SP 48).

XXV  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich trwała od 2 do 5 czerwca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Drzonkowie.

źródło: www.czestochowa.pl