WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żarki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żnin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Władysławowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Harasiuki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pleszew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tuczna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerniejewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyryki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolimów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Drzewica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sułów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kędzierzyn - Koźle
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łask
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ksawerów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubiewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korycin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radymno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mikołajki

DZIEŃ SPORTU W BIAŁOPOLU

30 Aug 2018

/ Gmina Białopole

22.07.2018 r. na stadionie sportowym w Białopolu w ramach Dnia Sportu – „Lato na Sportowo – Białopole 2018” odbył się XIV Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Białopole.

W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn: AGRO – TERS BIAŁOPOLE, DUBIENKA, GRANATY GRZEŚKA, MŁODE WILKI, POGOŃ STRZELCE, PRZYJACIELE, RESZTA ŚWIATA, SPARTA KURMANÓW. Drużyny zostały  rozlosowane do dwóch  grup, w których rozegrały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”. Najlepszym strzelcem Turnieju został  Adrian Zdybel   z drużyny – MŁODE WILKI - zdobywca 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem – Jarosław Bureć z drużyny – AGRO TERS.


Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i Puchary Przewodniczącego Rady Gminy Białopole, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, które wręczyli: Wójt  Gminy Białopole – H enryk Maruszewski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białopolu – Elżbieta Kudrej. Również dzieci bezpłatnie mogły skorzystać z urządzeń rekreacyjnych,  tj. zjeżdżalni, trampoliny, baniek mydlanych, z salonu malowania buziek oraz różnych gier i zabaw, przeprowadzonych przez Galerię Dziecięcą Pokusa z Chełma.

źródło: www.bialopole.eu