WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godzianów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gorzów Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Czarnowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Augustowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowe Miasto Lubawskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pabianice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzciana
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Domaniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Karsin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cedynia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzgów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Myślibórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krasnosielc
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Głogów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabrze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rakszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łąck

DZIEŃ SPORTU W BIAŁOPOLU

30 Aug 2018

/ Gmina Białopole

22.07.2018 r. na stadionie sportowym w Białopolu w ramach Dnia Sportu – „Lato na Sportowo – Białopole 2018” odbył się XIV Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Białopole.

W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn: AGRO – TERS BIAŁOPOLE, DUBIENKA, GRANATY GRZEŚKA, MŁODE WILKI, POGOŃ STRZELCE, PRZYJACIELE, RESZTA ŚWIATA, SPARTA KURMANÓW. Drużyny zostały  rozlosowane do dwóch  grup, w których rozegrały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”. Najlepszym strzelcem Turnieju został  Adrian Zdybel   z drużyny – MŁODE WILKI - zdobywca 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem – Jarosław Bureć z drużyny – AGRO TERS.


Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i Puchary Przewodniczącego Rady Gminy Białopole, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, które wręczyli: Wójt  Gminy Białopole – H enryk Maruszewski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białopolu – Elżbieta Kudrej. Również dzieci bezpłatnie mogły skorzystać z urządzeń rekreacyjnych,  tj. zjeżdżalni, trampoliny, baniek mydlanych, z salonu malowania buziek oraz różnych gier i zabaw, przeprowadzonych przez Galerię Dziecięcą Pokusa z Chełma.

źródło: www.bialopole.eu