WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczyrk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziechowy-Wieprz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Tuliszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radzionków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krosno Odrzańskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brenna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łomży
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słupsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kutno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chrzanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Garbatka-Letnisko