WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Elbląg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piszczac
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mucharz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Karlino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zalewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Świnoujście
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kłaj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzemieniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołbaskowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Serock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nałęczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godziszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Muszyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Węgorzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Andrychów

Finał biegów 3 x Z w Ząbkowicach Śląskich

08 Nov 2017

/ Powiat Ząbkowicki

Grand Prix Powiatu Ząbkowickiego w biegach na 10 km za nami. W dniu 22 października ostatni z cyklu biegów odbył się w Ząbkowicach Śląskich.

Wcześniej sportowcy rywalizowali w Ziębicach i w Złotym Stoku. Organizatorem imprezy 3 x Z było Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, gminy Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok.

Finał biegów odbył się w Ząbkowicach Śląskich, gdzie w strugach deszczu 113 osób wystartowało, by pokonać trasę 10 km. Najszybciej trasę pokonał Krzysztof Jilek z Bystrzycy Kłodzkiej (36:08), drugi był Dawid Kutaj z Henrykowa (36:51), a trzeci Roman Bogdał z Bystrzycy Kłodzkiej (38:31). Wśród pań tryumfowała Ewa Błauciak z Tarnowa (43:13), druga była Monika Wójcik z Ziębic (44:02), a trzecia Monika Dudek też z Ziębic (44:58). Poniżej linki do klasyfikacji generalnej całego cyklu Grand Prix 2017.

źródło: www.zabkowice-powiat.pl