WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Widuchowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Orchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sosnowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Limanowej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kijewo Królewskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Hrubieszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Reszel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kałuszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wisznia Mała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długołęka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rejowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Władysławowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Libiąż
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozdrażew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Leszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Urzędów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kotla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Człuchów

Finał biegów 3 x Z w Ząbkowicach Śląskich

08 Nov 2017

/ Powiat Ząbkowicki

Grand Prix Powiatu Ząbkowickiego w biegach na 10 km za nami. W dniu 22 października ostatni z cyklu biegów odbył się w Ząbkowicach Śląskich.

Wcześniej sportowcy rywalizowali w Ziębicach i w Złotym Stoku. Organizatorem imprezy 3 x Z było Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, gminy Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok.

Finał biegów odbył się w Ząbkowicach Śląskich, gdzie w strugach deszczu 113 osób wystartowało, by pokonać trasę 10 km. Najszybciej trasę pokonał Krzysztof Jilek z Bystrzycy Kłodzkiej (36:08), drugi był Dawid Kutaj z Henrykowa (36:51), a trzeci Roman Bogdał z Bystrzycy Kłodzkiej (38:31). Wśród pań tryumfowała Ewa Błauciak z Tarnowa (43:13), druga była Monika Wójcik z Ziębic (44:02), a trzecia Monika Dudek też z Ziębic (44:58). Poniżej linki do klasyfikacji generalnej całego cyklu Grand Prix 2017.

źródło: www.zabkowice-powiat.pl