WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koprzywnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piekary Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Września
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sanok
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Daleszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Międzyrzec Podlaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tyszowce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gromnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zwoleń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wąbrzeźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Prusice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jeżów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Męcinka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gdynia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ślesin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chrzanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mokrsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebiechów

Gdyńskie sztafety sprostały zadaniu

08 Aug 2018

/ Miasto Gdynia

Emocje związane z tegoroczną edycją Enea IRONMAN 70.3 Gdynia pomału opadają. Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia były doskonałym potwierdzeniem tezy, że w triathlonie wygrywają wszyscy, bez względu na kolejność na mecie.

Niedziela 5 sierpnia br. upłynęła pod znakiem rekordów, natomiast w sobotę wystartowali sprinterzy i sztafety, a wśród nich ekipy gdyńskie: prezydent Wojciech Szczurek, Maciej Dowbor i Jarosław Bieniuk, a także Anna Suszyńska, Antoni Łukasiewicz i Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Rywalizacja sztafet rozpoczęła się w samo południe. Na pierwszych zmianach do wody wskoczyli Maciej Dowbor, który miłośnikom triathlonu jest równie znany jak telewidzom, a także Anna Suszyńska - jedna z najlepszych pływaczek ekstremalnych na świecie, przyzwyczajona do o wiele niższych temperatur.

Gdy pierwsza zmiana pokonała już 750 metrów w wodzie, na rowery wsiedli byli piłkarze Jarosław Bieniuk oraz znany i lubiany wśród kibiców Arki Gdynia Antoni Łukasiewicz. „Admirałowi” w mijaniu kolejnych kolarzy nie przeszkadzało nawet to, że wystartował na „góralu”. Zapał znany z boisk piłkarskich tym razem można było obserwować na 20-kilometrowej trasie.

Sztafetę kończyli biegacze. Pokonanie pięciu kilometrów wzięli na siebie prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk. O tym, który z nich przybiegł na metę jako pierwszy, można przekonać się, oglądając zamieszczony niżej filmik.

Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia były doskonałym potwierdzeniem tezy, że w triathlonie wygrywają wszyscy, bez względu na kolejność na mecie.
- Była to dla nas znakomita zabawa! Doping, którego doświadczyliśmy na trasie jest nie do opisania i chcielibyśmy podziękować każdemu kibicowi z osobna – mówią zgodnie członkowie gdyńskich sztafet i deklarują, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o triathlon.

źródło: www.gdynia.pl