WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kondratowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bobolice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bliżyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kamionka Wielka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobez
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Duninów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Siewierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Opole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Końskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Mrągowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mrozy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina

Gdyńskie sztafety sprostały zadaniu

08 Aug 2018

/ Miasto Gdynia

Emocje związane z tegoroczną edycją Enea IRONMAN 70.3 Gdynia pomału opadają. Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia były doskonałym potwierdzeniem tezy, że w triathlonie wygrywają wszyscy, bez względu na kolejność na mecie.

Niedziela 5 sierpnia br. upłynęła pod znakiem rekordów, natomiast w sobotę wystartowali sprinterzy i sztafety, a wśród nich ekipy gdyńskie: prezydent Wojciech Szczurek, Maciej Dowbor i Jarosław Bieniuk, a także Anna Suszyńska, Antoni Łukasiewicz i Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Rywalizacja sztafet rozpoczęła się w samo południe. Na pierwszych zmianach do wody wskoczyli Maciej Dowbor, który miłośnikom triathlonu jest równie znany jak telewidzom, a także Anna Suszyńska - jedna z najlepszych pływaczek ekstremalnych na świecie, przyzwyczajona do o wiele niższych temperatur.

Gdy pierwsza zmiana pokonała już 750 metrów w wodzie, na rowery wsiedli byli piłkarze Jarosław Bieniuk oraz znany i lubiany wśród kibiców Arki Gdynia Antoni Łukasiewicz. „Admirałowi” w mijaniu kolejnych kolarzy nie przeszkadzało nawet to, że wystartował na „góralu”. Zapał znany z boisk piłkarskich tym razem można było obserwować na 20-kilometrowej trasie.

Sztafetę kończyli biegacze. Pokonanie pięciu kilometrów wzięli na siebie prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk. O tym, który z nich przybiegł na metę jako pierwszy, można przekonać się, oglądając zamieszczony niżej filmik.

Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia były doskonałym potwierdzeniem tezy, że w triathlonie wygrywają wszyscy, bez względu na kolejność na mecie.
- Była to dla nas znakomita zabawa! Doping, którego doświadczyliśmy na trasie jest nie do opisania i chcielibyśmy podziękować każdemu kibicowi z osobna – mówią zgodnie członkowie gdyńskich sztafet i deklarują, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o triathlon.

źródło: www.gdynia.pl