WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowe
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Frombork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bodzechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koprzywnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczółki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Urząd Miasta Czeladź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sulmierzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lidzbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lyski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubartów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Miasto
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Staszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krośniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszewo-Borki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Prusice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wąbrzeźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Rumia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasteczko Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Hajnówka

Gimnazjaliści rywalizowali o puchar powiatu

05 Jul 2013

/ Gmina Wierzbica

Osiem piłkarskich drużyn z powiatu chełmskiego rywalizowało o puchar Starosty Powiatu chełmskiego na obiektach sportowych przy Zespole Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy podczas XIV Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Uczniów Gimnazjum.

Zawody odbyły się 6 czerwca br. O złoto zawalczyli gimnazjaliści z: Dorohuska, Sawina, Różanki, Wojsławic, Woli Uhruskiej, Rejowca i Wierzbicy. Gospodarzy imprezy - gimnazjum w Wierzbicy reprezentowały dwie drużyny piłkarzy. 

Podczas turnieju nie zabrakło gości specjalnych. Zmagania gimnazjalistów z wielkim zainteresowaniem obserwowali mi.in: Jerzy Kraska i Jan Domarski reprezentanci "Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego", Henryk Kamiński radny Rady Powiatu Chełmskiego, Mieczysława Sołtys Dyrektor Zespołu Szkół w Wierzbicy oraz Andrzej Chrząstowski Wójt Gminy Wierzbica.

Po rozegranej serii meczów w fazie grupowej, o pierwsze miejsce w finałach zawalczyły drużyny  z Różanki i Wierzbicy II. Drużyny zremisowały 2:2. Zwycięstwo Różanki przesądziły trzy celne rzuty karne, podczas gdy Wierzbica II oddała tylko jeden celny strzał, plasując się tym samym na drugim miejscu. Rywalizacja o brązowy medal rozegrała się między drużynami Dorohuska i Wierzbicy I, które zremisowały 1:1. Po raz kolejny o zwycięstwie zadecydował  pojedynek na rzuty karne. W tej rundzie zwyciężył Dorohusk 3:2. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Sawin – 5 miejsce, Wola Uhruska – 6 miejsce, Wojsławice – 7 miejsce, Rejowiec – 8 miejsce.

Podczas rozgrywek wytypowano najlepszych graczy. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Alan Adamczuk z Wierzbicy, najlepszym bramkarzem został Bartłomiej Nowosad z Dorohuska, zaś królem strzelców Mateusz Chwedoruk z Różanki.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy oraz pracownicy Urzędu Gminy Wierzbica.