WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Bocheński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wola Mysłowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ruda Śląska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Hrubieszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolimów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pakość
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Węgierska Górka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubomierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Sącz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Baruchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wejherowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szprotawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ziębice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tomaszów Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Purda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzyżanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Brzeg

Gimnazjaliści rywalizowali o puchar powiatu

05 Jul 2013

/ Gmina Wierzbica

Osiem piłkarskich drużyn z powiatu chełmskiego rywalizowało o puchar Starosty Powiatu chełmskiego na obiektach sportowych przy Zespole Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy podczas XIV Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Uczniów Gimnazjum.

Zawody odbyły się 6 czerwca br. O złoto zawalczyli gimnazjaliści z: Dorohuska, Sawina, Różanki, Wojsławic, Woli Uhruskiej, Rejowca i Wierzbicy. Gospodarzy imprezy - gimnazjum w Wierzbicy reprezentowały dwie drużyny piłkarzy. 

Podczas turnieju nie zabrakło gości specjalnych. Zmagania gimnazjalistów z wielkim zainteresowaniem obserwowali mi.in: Jerzy Kraska i Jan Domarski reprezentanci "Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego", Henryk Kamiński radny Rady Powiatu Chełmskiego, Mieczysława Sołtys Dyrektor Zespołu Szkół w Wierzbicy oraz Andrzej Chrząstowski Wójt Gminy Wierzbica.

Po rozegranej serii meczów w fazie grupowej, o pierwsze miejsce w finałach zawalczyły drużyny  z Różanki i Wierzbicy II. Drużyny zremisowały 2:2. Zwycięstwo Różanki przesądziły trzy celne rzuty karne, podczas gdy Wierzbica II oddała tylko jeden celny strzał, plasując się tym samym na drugim miejscu. Rywalizacja o brązowy medal rozegrała się między drużynami Dorohuska i Wierzbicy I, które zremisowały 1:1. Po raz kolejny o zwycięstwie zadecydował  pojedynek na rzuty karne. W tej rundzie zwyciężył Dorohusk 3:2. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Sawin – 5 miejsce, Wola Uhruska – 6 miejsce, Wojsławice – 7 miejsce, Rejowiec – 8 miejsce.

Podczas rozgrywek wytypowano najlepszych graczy. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Alan Adamczuk z Wierzbicy, najlepszym bramkarzem został Bartłomiej Nowosad z Dorohuska, zaś królem strzelców Mateusz Chwedoruk z Różanki.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy oraz pracownicy Urzędu Gminy Wierzbica.