WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Prostki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szprotawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bełchatów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zagórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pieńsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Sokółka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieradz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suszec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Turawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Polanica-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wąbrzeźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Karlino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Iłowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kazimierz Biskupi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Piechowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żarki

II Tychowski Bieg

25 May 2018

/ Gmina Tychowo

19 maja br. Stadion Miejski w Tychowie był miejscem organizacji II Tychowskiego Biegu. O godz. 10.00 rozpoczęła się rejestracja zawodników – w biegu wzięły udział 52 osoby.

Punktualnie o 12.00 wystartowała grupa biegnąca na dystansie 12 km, 5 minut później – grupa pokonująca 3 km oraz grupa Nordic Walking. Wytyczone trasy prowadziły przez tereny leśne, półmetek biegu dwunastokilometrowego miał miejsce przy malowniczych stawach paciorkowych w okolicach Tyczewa. Pomiar czasu odbywał się elektronicznie za pomocą chipów, które zawodnik pobierł przed rozpoczęciem biegu wraz z numerem startowym w biurze zawodów. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia zawodów – Piotr Kołodziejczyk.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowy medal. Zasłużone gratulacje składali zawodnikom Burmistrz Tychowa Robert Falana oraz zastępca Burmistrza Tychowa Jacek Rudziński.

Najstarszy uczestnik biegów:
Lubawiński Jerzy Bernard
Najmłodszy uczestnik biegów:
Wojtyłko Brajan


Organizatorzy – Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej w Tychowie, Gmina Tychowo oraz Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Uczniowski Klub Sportowy „Dąbek” – zapewnili uczestnikom poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizatorzy dziękują uczestnikom za wspaniałą atmosferę zawodów, znakomitą rywalizację i wspólną zabawę i już dziś zapraszają za rok!


źródło: Urząd Gminy Tychowo, R. Bosak-Szewczyk