WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozprza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kazimierz Biskupi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kalisz Pomorski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Oława
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niegosławice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzyżanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ornontowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Urząd Miasta Czeladź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Choczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jaraczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szklarska Poręba
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Baruchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Aleksandrów Kujawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Konstantynów Łódzki

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych

16 Apr 2018

/ Gmina Chełmiec

5 kwietnia 2018 r. w hali Zespołu Szkół w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych.

Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewi na,  Marcinkowice, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Rdziostów, Biczyce Dolne, Chełmiec,  Paszyn oraz Piątkowa. Grano w 3 grupach, następnie najlepsze drużyny wystąpiły w półfinałach oraz meczu o III miejsce  i w  finale.

W rywalizacji chłopców w półfinałach zanotowano rezultaty:
Marcinkowice – Biczyce Dolne  3 :1
Świniarsko  – Paszyn 2:4
W meczu o III miejsce
Świniarsko pokonało  Biczyce Dolne  3 : 1
A w finale Paszyn

okazał się lepszy od Marcinkowic wygrywając 4 : 2Końcowa kolejność:
1. SP Paszyn
2. SP Marcinkowice
3. SP Świniarsko
4. SP Biczyce Dolne

Drużyna z Paszyna  będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 11 kwietnia  w Świniarsku.  Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Drużyna z Paszyna  nagrody rzeczowe w postaci karnetów na basen, pozostałe dyplomy. Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątkowej Agata Łukacz. Wszystkie drużyny zostały na zawody przywiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.

źródło: www.chelmiec.pl