WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołczygłowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerniejewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Hajnówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kudowa Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Luzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lubaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Koszęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustroń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stawiski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zielona Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Włoszczowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siechnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasteczko Śląskie

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych

16 Apr 2018

/ Gmina Chełmiec

5 kwietnia 2018 r. w hali Zespołu Szkół w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych.

Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewi na,  Marcinkowice, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Rdziostów, Biczyce Dolne, Chełmiec,  Paszyn oraz Piątkowa. Grano w 3 grupach, następnie najlepsze drużyny wystąpiły w półfinałach oraz meczu o III miejsce  i w  finale.

W rywalizacji chłopców w półfinałach zanotowano rezultaty:
Marcinkowice – Biczyce Dolne  3 :1
Świniarsko  – Paszyn 2:4
W meczu o III miejsce
Świniarsko pokonało  Biczyce Dolne  3 : 1
A w finale Paszyn

okazał się lepszy od Marcinkowic wygrywając 4 : 2Końcowa kolejność:
1. SP Paszyn
2. SP Marcinkowice
3. SP Świniarsko
4. SP Biczyce Dolne

Drużyna z Paszyna  będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 11 kwietnia  w Świniarsku.  Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Drużyna z Paszyna  nagrody rzeczowe w postaci karnetów na basen, pozostałe dyplomy. Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątkowej Agata Łukacz. Wszystkie drużyny zostały na zawody przywiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.

źródło: www.chelmiec.pl