WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Strzegom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rypin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żmigród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grodzisk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nagłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ustronie Morskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pleszew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wołomin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Staszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyrzysk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chojna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Niepełnosprawnych

15 May 2019

/ Miasto Kraków

W najbliższy piątek, 17 maja, rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych 2019. Potrwają one do niedzieli, 19 maja.

Organizatorem imprezy jest Integracyjny Klub Sportowy Druga Strona Sportu. Zawody odbędą się w Zespole Pływalni Krytych AWF w Krakowie przy al. Jana Pawła II 78. Udział w nich zapowiedziało około 120 zawodników z około 23 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy Juniorskiej Kadry Narodowej w pływaniu niepełnosprawnych. Zawody będą drugą imprezą pływacką rangi mistrzowskiej osób niepełnosprawnych odbywających się w Krakowie.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Miejską Kraków w ramach konkursu projektów dla klubów sportowych na realizację w roku 2019 zadań własnych Gminy Miejskiej Kraków w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w Krakowie pn. „Mistrzowie w Krakowie”.

Więcej informacji na stronie: drugastronasportu.com

źródło: www.krakow.pl
Fot.
materiały prasowe