WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Boniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łaszczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wałcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubowidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Będzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Siewierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustroń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łask
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zalesie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rydułtowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radymno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowe

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Niepełnosprawnych

15 May 2019

/ Miasto Kraków

W najbliższy piątek, 17 maja, rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych 2019. Potrwają one do niedzieli, 19 maja.

Organizatorem imprezy jest Integracyjny Klub Sportowy Druga Strona Sportu. Zawody odbędą się w Zespole Pływalni Krytych AWF w Krakowie przy al. Jana Pawła II 78. Udział w nich zapowiedziało około 120 zawodników z około 23 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy Juniorskiej Kadry Narodowej w pływaniu niepełnosprawnych. Zawody będą drugą imprezą pływacką rangi mistrzowskiej osób niepełnosprawnych odbywających się w Krakowie.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Miejską Kraków w ramach konkursu projektów dla klubów sportowych na realizację w roku 2019 zadań własnych Gminy Miejskiej Kraków w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w Krakowie pn. „Mistrzowie w Krakowie”.

Więcej informacji na stronie: drugastronasportu.com

źródło: www.krakow.pl
Fot.
materiały prasowe