WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraszewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pleszew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Trzebinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Inowłódź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzciana
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szydłowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Limanowej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słomniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wąsosz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mikołajki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Białobrzegi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ropczycach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gniewino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brenna

Młodzi mistrzowie maty - relacja z II Festiwalu Zapasów im. Yusupa Abdusalamova

22 Nov 2019

/ Gmina Miasto Karlino

16 listopada Homanit Arena została wypełniona przed ponad 160 zawodników z Rosji, Ukrainy, Niemiec, Francji, Litwy, Słowacji oraz Polski by wziąć udział w II Festiwalu Zapasów Yusupa Abdusalomov'a

Celem walki zapaśniczej jest zwycięstwo przez położenie przeciwnika na łopatki lub przewagę punktową. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kadet i młodzik.


Emocji nie brakowało już w trakcie porannych rozgrywek eliminacyjnych. W kategorii kadet 60 kg Igor Szucki zdobył złoty medal, a Filip Szucki w kategori 65 kg srebrny medal.



W kategorii młodzik medale uzyskali:

Mateusz Nowicki- srebrny medalista w kategorii 41 kg;

Krystain Świętlicki- brązowy medalista w kategorii 68 kg;

Jakub Wardak- brązowy medalista w kategorii 33 kg;

Damian Buczek- brązowy medalista w kategorii 45 kg.