WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabierzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gniewino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sulęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Drawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kaliska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krasnystaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Narewka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bytów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieliczce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Klimontów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puławy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łęczna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kęty

OTWARTE MISTRZOSTWA MIELCA W PŁYWACKICH SPRINTACH

05 Oct 2017

/ MOSiR Stalowa Wola

W dniu 30 września 2017 roku w Mielcu na pływalni MOSiR-u odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mielca w Pływackich Sprintach.

W zawodach wzięło udział 204 zawodników z 12 klubów. Sekcję pływacką MOTYL MOSiR Stalowa Wola reprezentowała wychowanka trenera Jarosława Niedbałowskiego Karolina Gancarz obecnie trenująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie. Karolina spisała się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodniczek w kategorii 15 lat i starsi zdobywając 2092 punkty wielobojowe ustępując jedynie o sześć lat starszej zawodniczce z UKP Gryf Dębica Katarzynie Górniak (2204 pkt.). 3 miejsce zajęła Dominika Kulaga reprezentująca również UKP Gryf Dębica (2067 pkt.)

źródło: www.mosir.stalowawola.pl