WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przygodzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Sławnie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchożebry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Słupca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Cieszanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gościno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Hajnówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łomża
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Istebna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żmigród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzyska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebiechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Maszewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krośnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Bolesławcu