WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wejherowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Legionowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Strzelin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozprza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Połczyn-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rawa Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kosakowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sochaczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bieruń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ochotnica Dolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Goniądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Suwałki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korycin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radomyśl nad Sanem