WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puszczykowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godziszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołczygłowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wołomin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zwoleń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Słubicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK w Krotoszynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nowa Sarzyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowe Miasteczko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gościno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Lidzbarski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełmek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żychlin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Toruń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Budzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ruda-Huta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niebylec

Przedszkolaki z Torunia czekają na finał

14 Mar 2017

/ Miasto Toruń

Zakończyły się eliminacje najmłodszych sportowców w ramach 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków. Za nami emocjonujące rozgrywki w czterech grupach.

W finale, który odbędzie się 28 marca w Arenie Toruń, udział weźmie 10 najlepszych zespołów z toruńskich przedszkoli. Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków to jedne znajpopularniejszych toruńskich zawodów sportowych adresowanych do najmłodszych sportowców. Turniej organizowany jest w formie gier i zabaw lekkoatletycznych, które przy okazji kształtują sprawność fizyczną dzieci. W tegorocznych zawodach grupowych wzięło udział 31 przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych.Młodzi sportowcy w wieku 5 – 6 lat rywalizowali w 7 konkurencjach sprawnościowych kształtujących szybkość i koordynacje.

Wyniki zawodów grupowych:

GRUPA I (6 marca 2017)
1. PM 14 – 62,5 pkt (awans do finału)
2. SP 23 – 57,5 pkt (awans do finału)
3. PM 12 – 54,5 pkt (awans do finału)

4. FLISACZEK –  44 pkt
5. BIM – BAM - BINO – 43 pkt
6. SP 34 – 41 pkt
7. SP 5 – 37,5 pkt

GRUPA II (7 marca 2017)
1. SP 6 – 63 pkt (awans do finału)
2. ALFIK – 56,5 pkt (awans do finału)

3. SP 13 – 48 pkt
4. KRASNAL – 41,5 pkt
5. PM 1 – 38 pkt
6. JAŚ I MAŁGOSIA – 38 pkt
7. SP 8 – 37 pkt
8. PM 10 – 28 pkt
9. PM 11 – 20 pkt

GRUPA III (8 marca 2017)
1. PM 1 – 65,5 pkt (awans do finału)
2. SP 32 – 62 pkt (awans do finału)
3. SP 16 – 56 pkt (awans do finału)

4. PM 13 – 50 pkt
5. JACEK I AGATKA – 25,5 pkt

GRUPA IV (9 marca 2017)
1. PM 5 – 57,5 pkt (awans do finału)
2. PM 16 – 57,5 pkt (awans do finału)

3. PM 7 – 50,5 pkt
4. PM 15 – 40 pkt
5. BAJKOWY DWOREK – 37,5 pkt
6. PM 9 – 36 pkt
7. PM 4 – 32 pkt
8. PM 8 – 31 pkt
9. PM 17 – 30,5 pkt
10. PINOKIO – 11,5 pkt

Wielki Finał 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków, w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół, odbędzie się 28 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w Arenie Toruń.

źródło: www.torun.pl