WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korycin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraszewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chmielno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lubartów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowogard
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szemud
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przemyśl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zambrów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Świebodziński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Lidzbarski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dobra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Janów Podlaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Purda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iwonicz-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowe Miasto Lubawskie

Uczestnicy

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Wybierz województwo korzystając z mapy lub znajdź gminę wyszukując jej nazwę.

Mapa Polski województwo małopolskie województwo podkarpackie województwo lubelskie województwo świętokrzyskie województwo śląskie województwo opolskie województwo dolnośląskie województwo łódzkie województwo wielkopolskie województwo lubuskie województwo mazowieckie województwo podlaskie województwo kujawsko-pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo pomorskie województwo zachodnio-pomorskie