WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Poniatowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Perzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chojna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żagań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jarocin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wojciechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świecie nad Osą
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzciana
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Łeba
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzyska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radlin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jedlicze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słupsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bierutów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bukowno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cedry Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Istebna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bukowina Tatrzańska

Uczestnicy

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Wybierz województwo korzystając z mapy lub znajdź gminę wyszukując jej nazwę.

Mapa Polski województwo małopolskie województwo podkarpackie województwo lubelskie województwo świętokrzyskie województwo śląskie województwo opolskie województwo dolnośląskie województwo łódzkie województwo wielkopolskie województwo lubuskie województwo mazowieckie województwo podlaskie województwo kujawsko-pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo pomorskie województwo zachodnio-pomorskie