WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Różan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieliczce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bytom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Staroźreby
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skierbieszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Celestynów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wysokie Mazowieckie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pabianice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skrzyszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Małkinia Górna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jarosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bierawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lewin Kłodzki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyry

Uczestnicy Programu

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę

Gmina Stawiguda



Adres: ul. Olsztyńska 10, 11-034 Stawiguda
Powiat: Olsztyński
Województwo: Warmińsko- Mazurskie

Tel: 89 512 64 77
Fax:
e-mail: stawiguda@stawiguda.pl
www: www.stawiguda.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Wójt
Irena Derdoń
ZOBACZ PREZENTACJĘ
"