WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Serokomla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żarki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piekary Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suszec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzostek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wierzbica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Milanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lublin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gruta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krapkowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brenna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gliwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wiśniowa