WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strawczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bieruń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Legnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kłecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bychawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Blachownia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świeszyno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Lesko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zamościu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kotla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Drzewica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Baranów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Osielsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubartów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niemodlin