WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Tuliszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jutrosin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cegłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wejherowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Białobrzegi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchy Las
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bytom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Muszyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Gryfino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowosolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubartów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krośniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pieniężno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Topólka

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: MAłOPOLSKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Alwernia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bobowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolesław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Budzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chełmiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernichów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gnojnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gorlice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gromnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jerzmanowice - Przegina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kłaj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korzenna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Koszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łużna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Jordanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Michałowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mogilany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moszczenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mszana Dolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mucharz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niedźwiedź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Osiek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pałecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podegrodzie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Raciechowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryglice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skrzyszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stryszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczurowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzciana
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tymbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wielka Wieś
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wietrzychowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabierzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawoja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Andrychów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bukowno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełmek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Tarnowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gorlice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kęty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Muszyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Niepołomice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Olkusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Szczucin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wieliczka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Libiąż
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Wiśnicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Oświęcim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słomniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Trzebinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wadowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Limanowej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Olkuszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieliczce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zakopanem