WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radzionków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Lidzbarski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zgorzelec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Daleszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Galewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łużna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mucharz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełm
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łęczyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Tomyśl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Smołdzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Biskupiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sawin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Malanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chojna

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: MAZOWIECKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brwinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cegłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Celestynów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębe Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długosiodło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Garbatka-Letnisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głowaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Goszczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Izabelin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jabłonna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kadzidło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kałuszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kampinos
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołbiel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowala
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krasnosielc
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lesznowola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubowidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łąck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Małkinia Górna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Młodzieszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nadarzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Duninów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszewo-Borki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pomiechówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Prażmów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radzanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Raszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Regimin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Różan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rząśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sanniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Babice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Staroźreby
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stoczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strachówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strzegowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchożebry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wiśniew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żabia Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ciechanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Garwolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Halinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Białobrzegi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Glinojeck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Góra Kalwaria
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Łosice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mogielnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mrozy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Serock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wołomin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wyszogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kozienice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Dwór Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrołęka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pionki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płońsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pruszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siedlce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sochaczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szydłowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tłuszcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ząbki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zwoleń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żelechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białobrzegach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Legionowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łosicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przysusze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zwoleniu