WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Cieszanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobiegniew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tłuszcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Ozorków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bystra-Sidzina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Skarżysku-Kamiennej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Koninie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stoczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rzeczyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Orneta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grodziczno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zakopanem
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Świdnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieradz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brody