WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tyrawa Wołoska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Głogów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Augustów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Leżajsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sulęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Opole Lubelskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobrzyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustroń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brody
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zakopanem
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rząśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołobrzeg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Goniądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzyżanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kórnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cmolas
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Włoszczowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zielona Góra