WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Legionowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pakosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radziejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mogielnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Pszczynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miękinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siedlce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kudowa Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gliwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Korfantów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wieluń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kutno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kamień Pomorski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Bocheński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żychlin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Babimost
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szubin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zarszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czajków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pęcław