WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podegrodzie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kęty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Suchedniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kędzierzyn - Koźle
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mirosławiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Męcinka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zalewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bobolice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Strzelce Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Częstochowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kętrzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Brzeg Dolny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Górnicza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siemianowice Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Sokółka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żagań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iława
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Smołdzino

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.