WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gorzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wałcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miękinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Racibórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sosnowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołuchów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ochotnica Dolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczółki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Frampol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokietnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Nowej Soli
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kępno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Opatówek