WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Oleśnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Michałowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świerklany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Zawichost
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pawonków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ślemień
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Mrągowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jarosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Węgorzyno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Lębork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kulesze Kościelne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyrzysk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Dwór Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Busko Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchożebry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dąbie