WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Harasiuki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Chmielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szemud
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ińsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siedlce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zambrowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łużna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gruta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Cybinka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lyski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Międzylesie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Puławski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iława
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Serock