WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wieluń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gliwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jerzmanowice - Przegina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czermin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobrzyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korycin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przysusze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jerzmanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzozów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mściwojów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobre Miasto
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Glinojeck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawoja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jelenia Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Narol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zielonki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nowa Sarzyna