WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zgorzelec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pałecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krosno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słomniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jeleśnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Frombork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wartkowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lidzbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Aleksandrów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Staroźreby
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wierzbica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowa Ruda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zalesie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głowaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Myślenicach

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: WIELKOPOLSKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chrzypsko Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czajków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czermin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czerwonak
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobrzyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołuchów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jaraczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jutrosin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kawęczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kazimierz Biskupi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kościelec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraszewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzemieniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzymów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kwilcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lądek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Malanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasteczko Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Tomyśl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Opatówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Orchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pakosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Perzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przygodzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokietnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozdrażew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rzgów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Słupca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sompolno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Miasto
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchy Las
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szydłowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnowo Podgórne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcinica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wągrowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wierzbinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wilczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerniejewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Dolsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kępno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krajenka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Opalenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pleszew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pobiedziska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Rychwał
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skoki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Swarzędz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ślesin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Trzemeszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Tuliszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Witkowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Września
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żerków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jarocin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kalisz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kłecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Koło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kórnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Leszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mosina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puszczykowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słupca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sulmierzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wolsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zbąszyń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Koninie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pile
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie