WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobromierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Milanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sopot
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krasnystaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dęblin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nadarzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puławy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sompolno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzemieniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Maków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Końskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzostek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Męcinka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Domaniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nagłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Pszczynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Annopol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek