WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pszczyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Olkusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ślesin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kotla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cedynia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łąck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przemyślu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Turawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Harasiuki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kobylnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słubice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siemianowice Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białobrzegach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Frampol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrołęka

PASJONACI SPORTOWEJ POLSKI 2017

W V edycji Wyróżnienia "Pasjonat Sportowej Polski" znalazło się 50 laureatów, którzy poprzez swoją pasję do sportu zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do zdrowego stylu życia, a także poprzez aktywne działania przyczyniają się do tworzenia infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski” przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu „Sportowa Polska”. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia. Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a za sprawą swoich działań jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.

Jeszcz raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Z przyjemnością przedstawiamy wyróżnionych Tytułem "Pasjonat Sportowej Polski 2017"

BARTOSZ BANACHOWSKI, Prezes Klubu KS Otmęt Krapkowice
RYSZAR BECELLA, Działacz sportowy i propagator sportu młodzieżowego, Gmina Strzelce Opolskie
JANUSZ BUDNY, Wójt Gminy Wiązowna
BOLESŁAW BUJAK, Burmistrz Gminy Ropczyce
STANISŁAW BUSZTA, Instruktor, trener, nauczyciel WF GKS "Garwolin"
TOMASZ CYGAŃSKI, Instruktor, trener, menadżer sportu, Gmina Świdnica
ANDRZEJ DAMASZEK, Menadżer sportu, Gmina Strzelce Opolskie
JACEK DOMAŃSKI, Dyrektor OSTiR w Dźwirzynie, Gmina Kołobrzeg
PIOTR FIREK, Instruktor, trener, nauczyciel WF, Miasto Jordanów
KRZYSZTOF HARMACIŃSKI, Wójt Gminy Iława
ARKADIUSZ JANISZEK, Trener, prezes UKS "Kobra Brwinów"
PIOTR JEZIORSKI, Instruktor, nauczyciel WF, Gmina Krzyżanowice
RYSZARD KAŁACZYŃSKI, Radny Rady Miejskiej w Więcborku, maratończyk i ultramaratończyk
ZBIGNIEW KAMIŃSKI, Starosta Powiatu Ostrowskiego
DANUTA I ANDRZEJ KAPTURSCY, Animatorzy sportu, Gmina Swarzędz
GRAŻYNA KAZUŚ, Wójt Gminy Słupca
STANISŁAW KĄKOL, Nauczyciel WF, Gmina Luzino
PRZEMYSŁAW KOELNER, Prezes Wrocławskiego Klubu Koszykówki
ELIGIUSZ KOMAROWSKI, Starosta Pilski
ŁUKASZ KOMONIEWSKI,
Prezydent Miasta Będzina
LESZEK KOPEĆ, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów
PIOTR KROK
, Wójt Gminy Grybów
KRZYSZTOF KRÓL
, Trener, nauczyciel wychowania fizycznego,  Gmina Żukowo
ZDZISŁAW
KRUPA, Trener, Gmina Kościelec
SŁAWOMIR KURPIEWSKI
, Trener, menadżer sportu, Gmina Dopiewo
BOGDAN LEWANDOWSKI
, Trener, Gminny Ludowy Klub Sportowy „Nadarzyn”, Gmina Nadarzyn
MACIEJ LISICKI
, Prezes UKS Spiders Krapkowice, Powiat Krapkowice

WACAŁW LIGĘZA, Wójt Gminy Bobowa
TOMASZ MATUSZEWSKI , trener, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku
ZBIGNIEW MIĄZEK, Trener, Prezes Krakowskiego Klub Kajakowego , Miasto Kraków
HENRYK MIOTK, Trener, instruktor, Gmina Żukowo
KRZYSZTOF NOWACKI
, Sekretarz, Gmina Oborniki
JAROSŁAW OKOCZUK, Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini
JÓZEF PAWLUSIAK
, Radny Gminy Wilkowice, GOSiR w Wilkowicach
KS. EDWARD PLEŃ SDB,
Krajowy Duszpasterz Sportowców, Członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego
JANUSZ RESZELEWSKI
, Burmistrz Miasta i Gminy Drzewica
RADOSŁAW SAŁATA
, Wójt Gminy Borki
JAROSŁAW SCHUMACHER
, Gmina Czersk , Trener, wiceprezes Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Borowiak”
WITOLD SIWIEC, Instruktor, animator sportu, Gmina Nadarzyn
MICHAŁ SZKUDLAREK
, Koordynator Sekcji Biegacza przy Ośrodku Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu, Gmina Śmigiel
TOMASZ ŚMIETANKA, Burmistrz Gminy Kozienice
GRZEGORZ UTRACKI
, Wójt Gminy Krzyżanowice
JAROSŁAW WADELSKI
, Nauczyciel wychowania fizycznego, Gmina Stare Miasto
RADOSŁAW WERNER
, Kierownik Wydziału Sportu, Gmina Miasto Świdnica
MARIAN ZEMBURA,
Nauczyciel wychowania fizycznego, Gmina Niedźwiedź
JANUSZ ZIĘTKIEWICZ
, Kierownik Referatu Sportu i Rekreacji , Gmina Czaplinek
DARIUSZ ZWOLIŃSKI, Trener, animator sportu, nauczyciel Wychowania fizycznego, Gmina Nadarzyn
ANDRZEJ ŻACH
, Instruktor, Gmina Małkinia Górna
JAN ŻUKOWSKI
, Wójt Gminy Żórawina.


Poniżej przedstawiamy pełną prezentację Laureatów V edycji Wyróżnienia "Pasjonat Sportowej Polski 2017". Zachęcamy do zapoznania się z osiągnięciami laureatów!


Już dziś zapraszamy do zgłaszania kandydatów do kolejnej edycji 2018!
Zainteresowane gminy zapraszamy do kontaktu.

Biuro KSP, ul. Rolna 174, 04-832 Warszawa
tel. 22 843 92 03 w. 115
kom. 505 169 204
e-mail: biuro@sportowapolska.eu

PLIKI DO POBRANIA