WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zagórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wieliczka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chojnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Łosice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Łeba
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świlcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sompolno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tomaszów Lubelski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bartoszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suszec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łęczyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kawęczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Maszewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koziegłowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Puck