WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sępólno Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pieńsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Międzybórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moskorzew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Sławnie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Obrowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siemianowice Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jasło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowalewo Pomorskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siedlce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Michałowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zamościu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jarosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sulejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krotoszyn