WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Stanisław Jawor
KÄRCHER CENTER PROFI, ul. Balicka 79a 30-149 Kraków tel: 12 637 66 35
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Joanna Machaj
Siedziba główna: ul. Pużaka 49, 38-400 Krosno, Dział handlowy: ul. Radzikowskiego 47b, 31-315 Kraków, tel. +48 12 63 98 620
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Magda Piątkowska
JANSER POLSKA Sp. o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Arkadiusz Apolinarski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Jolanta Lewicka
Amnon Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Johann Muller
Educarium, ul Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łańcut
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rakszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zaleszany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podegrodzie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Białopole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Poraj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tychy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Oleśnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łuków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Przecław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gać
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krosno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawadzkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzyżanowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Babimost
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lublin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowe

SPEAKERS CORNER DLA FIRM - BUDMA CBS 2014

Zapraszamy inwestorów prywatnych i publicznych na specjalistyczne wykłady w bloku speakers corner, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2014 r., w pawilonie Centrum Budownictwa Sportowego na Targach Budma w Poznaniu.

Zapraszamy do pawilonu CBS nr 7 (sala konferencyjna przy stoisku Klubu Sportowa Polska).

PROGRAM WYKŁADÓW:

11 MARCA 2014
11.00 – 11.50 „Zmieniając przyzwyczajenia: DAISY - dla osiągnięcia najlepszej jakości wody”
,  Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody. Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.20 "Lodowiska i ich właściwa pielęgnacja"
, Zbigniew Danielczyk, Prezes Zarządu n-Ice Group Sp. z o.o. Członek KSP
12.30 – 12.50 „Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażania obiektów sportowych na przykładzie wybranych realizacji firmy Pesmenpol”
, Szymon Niepsuj, Prezes Zarządu Pesmenpol Sp. z o.o. oraz Ireneusz Jakubczyk, Specjalista ds. techniczno-handlowych Pesmenpol Sp. z o.o. Firma jest Członkiem i Ambasadorem Sportowej Polski

12 MARCA 2014
11.00 – 11.50 "DAISY - zintegrowany system uzdatniania wody"
,  Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody. Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.30 „Mediacja - szansa na szybki i skuteczny sposób zakończenia konfliktu między stronami procesu inwestycyjnego”
, Olga Widerszal-Piotrowska, Prezes Zarządu oraz Magdalena Bellwon, Fundacja Rozwoju Mediacji. Eksperci KSP
12.30 - 13.30 „Umowy na podwykonawstwo po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych”, Ewa Żak, Właściciel Ewa Żak Konsulting. Ekspert i Członek KSP

13 MARCA 2014
11.00 – 11.50 „Zmieniając przyzwyczajenia: DAISY - dla osiągnięcia najlepszej jakości wody”
, Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.20 „Berndorf Baderbau Sp. z o.o. – budowa i modernizacja basenów – niecki ze stali nierdzewnej”
, Marek Sokołowski, Dyrektor Regionu Północno-Zachodniego, Berndorf Badrebau Sp. z o.o. Firma jest Członkiem KSP i Ambasadorem Sportowej Polski
12.20 – 13.15 „Umowy na podwykonawstwo po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych”, Ewa Żak, Właściciel Ewa Żak Konsulting. Ekspert i Członek KSP

KONTAKT:
BIURO KSP
Urszula Socha
e-mail: socha@sportowapolska.eu
kom. 505 169 204

PLIKI DO POBRANIA