WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Joanna Machaj
Siedziba główna: ul. Pużaka 49, 38-400 Krosno, Dział handlowy: ul. Radzikowskiego 47b, 31-315 Kraków, tel. +48 12 63 98 620
czlonkowie
Stanisław Jawor
KÄRCHER CENTER PROFI, ul. Balicka 79a 30-149 Kraków tel: 12 637 66 35
czlonkowie
Magda Piątkowska
JANSER POLSKA Sp. o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adrian Kozłowski
Magellan S.A.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Jolanta Lewicka
Amnon Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Jerzy Miciuła
HEMET Sp. z o.o.,
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Arkadiusz Apolinarski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Marek Tobiacelli
ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
czlonkowie
Johann Muller
Educarium, ul Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Smołdzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pakosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejsce Piastowe
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Stryków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Halinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sochaczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lesznowola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Złotoryja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świerklany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bieliny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pieniężno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Blachownia

SPEAKERS CORNER DLA FIRM - BUDMA CBS 2014

Zapraszamy inwestorów prywatnych i publicznych na specjalistyczne wykłady w bloku speakers corner, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2014 r., w pawilonie Centrum Budownictwa Sportowego na Targach Budma w Poznaniu.

Zapraszamy do pawilonu CBS nr 7 (sala konferencyjna przy stoisku Klubu Sportowa Polska).

PROGRAM WYKŁADÓW:

11 MARCA 2014
11.00 – 11.50 „Zmieniając przyzwyczajenia: DAISY - dla osiągnięcia najlepszej jakości wody”
,  Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody. Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.20 "Lodowiska i ich właściwa pielęgnacja"
, Zbigniew Danielczyk, Prezes Zarządu n-Ice Group Sp. z o.o. Członek KSP
12.30 – 12.50 „Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażania obiektów sportowych na przykładzie wybranych realizacji firmy Pesmenpol”
, Szymon Niepsuj, Prezes Zarządu Pesmenpol Sp. z o.o. oraz Ireneusz Jakubczyk, Specjalista ds. techniczno-handlowych Pesmenpol Sp. z o.o. Firma jest Członkiem i Ambasadorem Sportowej Polski

12 MARCA 2014
11.00 – 11.50 "DAISY - zintegrowany system uzdatniania wody"
,  Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody. Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.30 „Mediacja - szansa na szybki i skuteczny sposób zakończenia konfliktu między stronami procesu inwestycyjnego”
, Olga Widerszal-Piotrowska, Prezes Zarządu oraz Magdalena Bellwon, Fundacja Rozwoju Mediacji. Eksperci KSP
12.30 - 13.30 „Umowy na podwykonawstwo po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych”, Ewa Żak, Właściciel Ewa Żak Konsulting. Ekspert i Członek KSP

13 MARCA 2014
11.00 – 11.50 „Zmieniając przyzwyczajenia: DAISY - dla osiągnięcia najlepszej jakości wody”
, Wojciech Kiepura, specjalista ds. technologii wody, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k. Firma jest Członkiem KSP
12.00 – 12.20 „Berndorf Baderbau Sp. z o.o. – budowa i modernizacja basenów – niecki ze stali nierdzewnej”
, Marek Sokołowski, Dyrektor Regionu Północno-Zachodniego, Berndorf Badrebau Sp. z o.o. Firma jest Członkiem KSP i Ambasadorem Sportowej Polski
12.20 – 13.15 „Umowy na podwykonawstwo po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych”, Ewa Żak, Właściciel Ewa Żak Konsulting. Ekspert i Członek KSP

KONTAKT:
BIURO KSP
Urszula Socha
e-mail: socha@sportowapolska.eu
kom. 505 169 204

PLIKI DO POBRANIA