WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gdańsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przygodzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Miastko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerwionka-Leszczyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skwierzyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Skierniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kórnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gubin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Obrowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Blachownia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Turawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siechnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Śniadowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tomaszów Lubelski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żelechów