WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wieliczka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rawa Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Złotoryja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nowe Warpno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebownisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niedźwiedź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jabłonna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łomży
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Osiek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niebylec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ustka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Będzin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Marki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernikowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lewin Brzeski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Inowłódź