WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Śniadowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Legionowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozdrażew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sulików
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziechowy-Wieprz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zduńska Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zambrowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Garwolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skierbieszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Górze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Blachownia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Augustów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Babice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołbaskowo

ZAPRASZAMY SAMORZĄDY DO KONKURSU TOPBUILDER 2020

Redakcja, Rada Naukowa miesięcznika Buildera i Kapituła wyróżnień TOPBUILDER jeszcze do 17 lutego pracuje nad wyłanianiem najciekawszych i godnych rekomendacji rozwiązań roku oraz wyróżniających się inwestycji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wskazania wyróżniających się obiektów zrealizowanych przez Państwa Gminę, Powiat, Województwo!

Zgłoszone budynki/budowle, które przejdą pomyślną weryfikację Kapituły -  zostaną nominowane i rekomendowane do nagrody statuetki TopBuilder 2020. Wręczenie nagród będzie miało miejsce 19 marca 2020 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie podczas Gali TopBuilder 2020.

UWAGA:
Obiekty (budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, budowle inżynierskie, inwestycje infrastrukturalne, obiekty przemysłowe i inne) można zgłosić w kategoriach;

1. Obiekt nowy
2. Udana modernizacja/rewitalizacja

Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy. Zainteresowane samorządy prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie go mailem na adres burzynska@buildercorp.pl najpóźniej w terminie do 17 lutego 2020 roku

KONTAKT:
Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna
miesięcznika BUILDER
mobile: 507 175 701
22 853 06 87 wew.121